Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Roztomilý herec září v Troškově pohádce Čertoviny: Na tenhle kukuč utáhne nejednu ženu!

Je to kus, co?
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Novým talentem v českých vodách je čtyřiadvacetiletý Dominick Benedikt, který hraje v pohádce Zdeňka Trošky Čertoviny, jež zrovna trhá rekordy v kinech. Zahrál si nešikovného čerta Uheláka, který má společně s jiným pekelníkem Popelákem (Jakubem Prachařem) přivést do pekla jednu hříšnou duši. Roztomilý Dominick svým zjevem určitě okouzlí spoustu žen. Už teď si jich na něj jistě spousta brousí zuby.

Není tomu dlouho, co se v kinech objevila nová pohádka od Zdeňka Trošky Čertoviny, kde zazářil talentovaný Dominick Benedikt, pro něhož šlo o jeho první velkou filmovou roli. Herectví Dominick propadl, už když studoval brněnskou JAMU. Divadelních zkušeností nemá málo. Dokonce hostoval v Národním divadle v Brně a v Divadle Husa na provázku.

Před necelým rokem se stal stálým členem Divadla na Vinohradech. Jeho televizní zkušenosti tak veliké nejsou. Zaznamenat jste ho mohli třeba v seriálu Vyprávěj nebo Případy 1. oddělení. Samotný Zdeněk Troška mu nedal příležitost ukázat jeho talent poprvé. Zahrál si už v jeho jiné pohádce Čertova nevěsta, kde si střihl drobnou roli.

V Čertovinách už měl prostor větší. Troškovi přinášelo jeho obsazení spoustu výhod. Dominick má totiž kudrnaté vlasy, nemusel tedy mít na roli čerta paruku. „Vlasy jsem zdědil po mamince a doufám, že mi ještě dlouho vydrží, protože se bojím plešatění. Tak si snad do té doby ještě zahraju nějaké prince a andílky,“ řekl nedávno Super.cz. Během natáčení museli mít oba hlavní protagonisté čertů Popeláka a Uheláka v rukou vějíře. Čertovské kostýmy byly totiž natolik teplé, že se herci museli o přestávkách ovívat. O Dominickovi určitě ještě uslyšíme.

Související články

Další články