Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Roztomilý děda: Takhle dneska vypadá mlátička Bud Spencer!

Bud Spencer je dneska roztomilý starý pán.
Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Některé dámy padaly do mdlob při pohledu do modrých očí Terence Hilla, jiné naopak dostával do kolen mužný vzhled a silné paže Buda Spencera. Tomu je dnes 86 let, vypadá jako kouzelný dědeček a umí to se sociálními sítěmi! Na Facebooku svému parťákovi Terencovi poslal narozeninový vzkaz.

„Tanti Tanti Auguri,“ říká hrdý Neapolitánec svému kolegovi. Přeje tak svému kolegovi z Benátek všechno nejlepší k narozeninám.

Oba se nejvíc proslavili hraním v akčních filmech a westernech. Zatímco Bud všechno řešil rázně svými pěstmi, Terence byl ten, co ho uměl včas zastavit a chvíli před akcí i zapřemýšlet.

Pokud si ale myslíte, že Bud je mlátička ve skutečném životě, tak jste na omylu. Tento italský herec má vystudovaná práva a získal dokonce titul doktora práv. Víc ho ale v životě bavil sport a v padesátých letech byl dvakrát na olympiádě a stal se mistrem Itálie v plavání ve stylu prsa.

Dnes vypadá jako sympatický děda, možná díky plnovousu by dětem připomněl Santa Clause. No podívejte se sami! A jak dnes vypadá Terence? Podívejte se ZDE.

Související články

Další články