Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Roztomilý blonďák Tonda Čejka z Obecné školy propadl alkoholu! Dnes byste ho těžko poznali

Bohužel se alkohol na něm podepsal.
Zdroj: Facebook.com
Byl to takový usměvavý klučina, který šel z náruče do náruče, protože byl tak neodolatelně roztomilý. Jenže postupem času se to začalo měnit. I když měl před sebou Radoslav Budáč (37) po roli Tondy Čejky bránu k herectví otevřenou, tak nakonec to neklaplo. Útěchu dokonce hledal v alkoholu.

Kromě Obecné školy, která pro něj byla osudová, se objevil i ve filmu Karla Kachyni Městem chodí Mikuláš. I když ve filmu hrál rošťáka Tondu, ve skutečnosti byl prý uťápnutý šprťounek. Našel se také v účinkování v televizních reklamách, třeba na známé české bonbony nebo na Junáky. Moderoval i dětský televizní program Kečup a Marmeláda.

Před herectvím dal přednost studiu. Vystudoval španělské gymnázium a posléze Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy. Pak ještě jednou zkusil své štěstí v pohádce Šmankote babičko, čaruj. Ale sám věděl, že už to nebylo ono, že už dávno ztratil tu svou roztomilost, proto se rozhodl, že už se na to definitivně vykašle.

Začal podnikat na Slovensku, jenže ani to se mu nepovedlo, tak se přestěhoval zpět do Čech a začal se živit jako barman. Jenže to ho přivedlo k alkoholu, kterému i propadl. V jeho obličeji je to i vidět, ale naštěstí teď prý abstinuje a je čistý. Snaží se žít zdravým životním stylem a hraje amatérskou volejbalovou ligu.

Související články

Další články