Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Roztomilostí se roztečete: Veronika Kopřivová nafotila těhotenské fotky, na kterých vypadá jako bohyně

Roztomilostí se roztečete: Veronika Kopřivová nafotila těhotenské fotky, na kterých vypadá jako bohyně
Zdroj: Se souhlasem Veronika Kopřivová
+ Další 2 fotografie
DOJÁK

Modelka Veronika Kopřivová (30) momentálně prožívá jedno z nejkrásnějších období v životě ženy. S partnerem Miroslavem Dubovickým (29) před časem oznámili, že čekají prvního společného potomka. Veronika se před časem na sociálních sítích pochlubila snímky z těhotenského focení, na kterých vypadá naprosto perfektně. 

Půvabná Veronika Kopřivová bude zanedlouho rodit, a proto se rozhodla, že si s partnerem Miroslavem Dubovickým udělají vzpomínkové fotky na první těhotenství.

Modelka a budoucí maminka pojala celé focení ve velkolepém stylu a snímky skutečně stojí za to. O malou ochutnávku se Kopřivová podělila se svými fanoušky, kteří ji zaplavili spoustou pozitivních ohlasů.

"Po dlouhé době nalíčená, načesaná a v krásných princeznovských šatech. Cítila jsem se krásně. Těhu focení mám za sebou a moc se těším na výsledek," vzkázala Veronika Kopřivová.

"Veru, vy jste se zahalili do lásky a vy jste čím dál tím krásnější," píší nadšení lidé.

"Opravdu krásné, vkusné fotky a musím říct, že z vás vyzařuje ta radost a spokojenost. A vám to ještě moc sluší. Jinak ještě tedy musím upozornit, že výběr těch šatů je dokonalý," rozplývají se další.


Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy