Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Roztomilost sama: Hvězda Slunečné Eva Burešová a její poprvé před kamerou, foto uvnitř

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
dětství
Oblíbená herečka a zpěvačka Eva Burešová (27) zavzpomínala na své začátky před kamerou roztomilým snímkem. Poprvé se před kameru postavila v jedenácti letech, kdy nemohla mít ještě ani zdání, že z ní bude jedna z nejvyhledávanějších a nejoblíbenějších osobností Česka. Společně s fotografií navíc popsala, jak si splnila dětský sen.

Oblíbená herečka a zpěvačka Eva Burešová patří k nejoblíbenějším osobnostem v Česku. Má za sebou již mnoho pěveckých i hereckých úspěchů, které rozhodně nejsou u konce. Hvězda Slunečné je ve svém oboru už profík, avšak za každým úspěchem stojí pořádná dřina, díky které se Eva dostala tam, kde dnes je.

Na svých sociálních sítích se rozhodla sdílet vzpomínkový snímek, na kterém stojí ještě jako mladičká dívka poprvé před kamerou. „Hodně z vás se mě ptalo na fotku, kde stojím úplně prvně před kamerou. Tak jsem ji našla,“ napsala k fotografii.

„V Hlučíně jsme měli televizi Nenudo. Místní děti natáčely reportáže o našem městu a já byla jedním z nich. Pamatuju si do dnes na casting a jak jsem se na něj večer před tím učila text. Pak to vyšlo a natočila jsem poměrně dost reportáží. Když mi bylo 11, natočili reportáž o mně. O tom čím bych chtěla být a jak ráda zpívám.“

Sen se stal skutečností

Díky úsilí a soustavné práci, se pro Evu Burešovou stal její dětský sen skutečností. „Když jsem pak už jako dospělá měla koncert v Hlučínském kulturním domě, těsně před začátkem mě náš pan starosta vyzval na parket a na plátnu tuto reportáž pustil. Byl to zvláštní, ale nádherný pocit. Pak jsme hráli a zpívali a všichni tancovali. Miluji svou práci a to, že se mi ten sen opravdu podařil splnit,“ svěřila se na svých sociálních sítích.

Související články

Další články