Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Roztomilost sama: Další snímek dcery Agáty Prachařové vás dojme!

Dcera Mia je celý tatínek Jakub.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 27 fotografií
Nejprve se dušovala, že dceru Miu nechá veřejnosti skrytou... Jenže Agáta Prachařová (31) si svá slova nakonec zřejmě rozmyslela. Jako správná maminka se totiž rozhodla, že se světu se svou krásnou dcerou Miou pochlubí. V posledních dnech se začala chlubit rozkošnými snímky své dcery, z nichž je patrné, že Mia je celý tatínek Jakub Prachař (34).

Je to jen pár dnů zpět, kdy se Agáta pochlubila úplně poprvé téměř celým obličejem své dcery. Rafinovaně ale zakryla očička srdíčky, aby neukázala hodně, a snímek umístila na Instagram. Podle hlavičky a blonďatých vlásků je ale jasné, že dcera je celý tatínek Jakub.

Jenže Agáta jako správná maminka se rozhodla, že u jednoho snímku nezůstane. A hned vzápětí se pochlubila dalším snímkem, jak si její dcera hraje na dece. Tentokrát už neukázala obličej, ale vyfotila svou rozkošnou dceru, jak leze po čtyřech. Všichni jistě ale uznají, že je skutečně roztomilá.

Agáta je pyšná maminka, která si po synu Kryšpínovi přála ještě jednoho potomka a splnilo se jí i přání, aby se narodila holčička. Obou dětí si aktuálně užívá a je evidentní, že je maximálně jako matka spokojená. V minulosti to přitom nevypadalo nejlépe… Kvůli provalené nevěře to vypadalo, že se jí manželství s Jakubem Prachařem rozpadne. Nakonec si ale vše vyříkali, a jak to vypadá, užívají si rodinné idylky. Tak snad jim to dlouho vydrží.

Související články

Další články