Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

ROZTOMILÉ VZKAZY: Monika Bagárová a Makhmud Muradov si na Instagramu vyznali lásku!

ROZTOMILÉ VZKAZY: Monika Bagárová a Makhmud Muradov si na Instagramu vyznali lásku!
Zdroj: extra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 17 fotografií
září štěstím
Obdivovatelé půvabné Moniky Bagárové (24) mají opravdu smůlu! Její srdce zamilovaně tluče pro MMA bojovníka Makhmuda Muradova (28). Ten její lásku opětuje a vypadá to, že tyto hrdličky jsou do sebe zamilované až po uši. Na Instagramu si teď poprvé vyznali lásku a přidali fotky, na kterých oba září štěstím.

Fakt, že Monika Bagárová už není single jistě zklamal spoustu mužů. Není se čemu divit, Monika je krásná, talentovaná, úspěšná a přátelská žena, takovou by si přál každý. Její srdce ale patří zápasníkovi Makhmudovi Muradovi, kterého byla před pár dny podpořit i při souboji v O2 aréně. Zamilovaný pár teď na Instagram přidal roztomilé fotografie i se vzkazy, ze kterých nejedno ledové srdce ihned roztaje.

Monika Bagárová myslí tento vztah velmi vážně a do Makhmuda je celá blázen. "Myslím, že život je jedna velká zkouška a je jen na nás, jaký postoj k věcem zaujmeme. Děkuji mým rodičům, že mě vychovali tak, abych k lidem byla laskavá, uměla odpouštět a byla dobrým člověkem. Je krásné milovat, být milován, respektovat minulost a těšit se na společnou budoucnost. MY CHAMP, MY LOVE, MY HEART," vyjádřila svou lásku zpěvačka.

Muže na zamilovaná slovíčka moc neužije, Makhmud Muradov však dokázal svou lásku k Bagárové shrnout do jedné věty. "Dřív nebo později každý z nás najde své opravdové štěstí," připsal zápasník k fotce, na které jeho milovaná jen kvete.

Vypadá to, že se zrodil jeden z nejkrásnějších párů Česka. Okouzlující Monice Bagárové to s vypracovaným zápasníkem Muradovem velmi sluší a především po jeho boku vypadá opravdu spokojeně. Tak snad to hrdličkám do budoucna vydrží.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy