Roztomilé vítání s dcerkou: Pasta se pozdravil s rodinkou, pak odstartoval hokejové šílenství

Zdroj: koláž eXtra.cz/Profimedia/Facebook Národního týmu
Předchozí Další
+ Dalších 46 fotografií
rodina

David Pastrňák (28) se postaral o důležitý gól na MS v hokeji, hlavně díky tomuto zásahu Česko vyhrálo nad Švýcary 2:0. Zásluhu na zlaté medaili měli ale bezpochyby všichni hráči. 'Pastu' zároveň popoháněla i jeho rodina včetně malé dcery Freyi Ivy, která fandila v náručí Davidovy snoubenky Rebeccy. Hokejista je dojemně pozdravil, jak zachytila kamera O2 areny.

David Pastrňák měl na tribuně tu nejroztomilejší podporu. Na finálový nedělní zápas přijela jeho snoubenka Rebecca Rohlsson s dcerkou Freyou Ivy. Během hokejového utkání Česko vs. Švýcarsko se hvězda NHL na chvíli odebrala ke své rodince a dojemně ji pozdravila. Krásný moment zachytila kamera v O2 areně.

Roztomilé video poté zveřejnil i sám národní tým na sociálních sítích. "Tohle je ta největší podpora, kterou dnes Pasta v hledišti má," uvedli ke snímku, na kterém stojí Rebecca s dcerou Freyou Ivy u plexiskla a radostně mávají na tatínka. Krátce na to musel Pasta opět do akce, ale zdá se, že mu rodina dodala štěstí a novou energii. Ve třetí třetině totiž dal vítězný gól, který odstartoval hokejovou euforii a způsobil, že Česko po čtrnácti letech vyhrálo zlatou medaili na mistrovství světa.

Doporučené video s Davidem Pastrňákem.

Davidova snoubenka přiletěla o něco později než on. S dcerou stihli až hokejové utkání Česko vs. Švédsko, které se uskutečnilo v sobotu. Poté následovalo toto napínavé finále. Česko zvítězilo nad Švýcarskem 2:0.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

MS v hokeji 2024

Mistrovství světa v ledním hokeji se uskutečnilo od 10. do 26. května 2024 v České republice (Praha a Ostrava). Do Prahy se MS v hokeji vrátilo po 9 letech. Naposledy se MS v hokeji uskutečnilo v ČR v roce 2015.

Mistry světa se stal tým České republiky, jehož trenérem byl kouč Radim Rulík. Česká republika získala titul mistrů světa po 14 letech.