Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Roztomilé video vítězky MasterChefa: Kristína Nemčková (17) v kuchyni válela už jako malá!

+ Dalších 20 fotografií
malá kuchařka
Středeční finále soutěže MasterChef Česko odhalilo vítězku kulinářského klání. Tou se stala teprve sedmnáctiletá Kristína Nemčková, která nejen porotu ale i diváky u televizních obrazovek už od počátku ohromovala svým kuchařským umem. Mladičká kuchařka se pochlubila videem, které zachycuje, jak její vášeň k vaření začala. Jako malá holčička tenkrát ještě nemohla tušit, že se za několik let bude moct chlubit titulem MasterChef a jměním ve výši půl milionu korun.

V letošním ročníku soutěže MasterChef Česko byla konkurence opravdu silná, Kristína Nemčková si své vítězství tvrdě vybojovala. Jednou byla ze soutěže dokonce i vyřazena, její záchranou byl návrat, díky kterému si vyvařila titul MasterChef ale i půl milionu korun.

Mladičká Kristína se netají tím, že vaření není jen jejím koníčkem. U plotny tato dívka doslova žije. Její vášeň k vaření vznikla už v dětství, což dokázala roztomilým videem, které přidala na svůj Instagram. "Můj začátek," napsala k záběrům, na kterých jako malá holčička válí těsto v zástěře, která na ní působí až komicky obrovská.

Je vidět, že když vaření není jen povinností, ale zábavou a něčím, co člověk z celého srdce miluje, může i teprve sedmnáctiletá dívka dokázat nemožné. Kristína se u plotny otáčela tak, jak by to nezvládli ani leckteří profesionální kuchaři. Titul MasterChef Česko si skutečně zasloužila. Bodejť by ne, s jídlem umí odmala.

Související články

Další články