Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Roztomilé fotky malých princátek: Z Charlotte a George jsou už pěkní uličníci

+ Dalších 11 fotografií
FOTO
Britská královská rodina je po celém světě oblíbená a když se jedná o rozkošné děti Kate (37) a Williama (36), fanoušci se rozplývají blahem. Z princezny Charlotte (3) a princátka George (5) už jsou pěkní uličníci. Fotografie z nedávné návštěvy parku dokazují, jak obě děti neuvěřitelně vyrostly.

Rodina si vyšla užít zábavné odpoledne s rodinou Williamovy sestřenice Zary Tindall. Zara, rodným jménem Phillips, má s manželem, bývalým hráčem ragby Mikem Tindallem, dcerku Miu, která je vrstevnicí malého Georga.

Obě děti Kate a Williama si s Miou podle fotografií dokonale rozumí a umí si užít spoustu legrace. Z George, kterému bude v červenci šest let, vyrostl krásný chlapeček s plavými vlasy po tatínkovi Williamovi. Princezna Charlotte, která v květnu oslaví čtvrté narozeniny, je zase podobná mamince Kate.

Na sourozence doma čekal ještě bratříček Louis, která za pár dnů oslaví jeden rok. Starostlivá Kate si roli maminky užívá naplno a je nutno zmínit, že královská rodina vypadá jako reklama na štěstí. Není divu, že jsou vzorem pro miliony rodin po celém světě.

Do královské rodiny co nevidět přibude další potomek. Harry a Meghan (37) očekávají příchod miminka už během měsíce dubna.

Mohlo by vás zajímat

Další články