Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Roztomilá blondýnka je minulostí: Princezna z Nesmrtelné tety se změnila k nepoznání

Roztomilá blondýnka je minulostí: Princezna z Nesmrtelné tety se změnila k nepoznání
Zdroj: csfd
+ Další 2 fotografie
proměna
Od natočení pohádky Nesmrtelná teta uplynulo už 27 let. Filip Blažek (47) už dávno není mladičkým chasníkem Matějem a jeho kudrnaté vlasy jsou minulostí. Velkou změnou prošla i Barbora Bobuľová (46), která si zahrála princeznu Pavlínku a po které jako by se slehla zem. Ačkoliv českým a slovenským divákům se pohled na herečku moc často nenabízí, skutečnost je taková, že v jiné zemi je velmi slavná.

Pohádka Nesmrtelná teta vypráví o chasníkovi Matějovi, který zničehonic získá rozum a rozhodne se získat srdce princezny Pavlínky, jejíž tatínek pan král o rozum zrovna přišel. Při cestě za šťastným koncem se musí utkat s "nesmrtelnou tetou" Závistí, která mu natropí spoustu problémů.

Komediální pohádka, která diváky u televizních obrazovek baví už léta, vynikala obsazením. Ačkoliv všechny herce si lidé dobře pamatují, v paměti jim nejlépe uvízla princezna Pavlínka, kterou si zahrála herečka Barbora Bobuľová. I když se mnozí těšili, že ji uvidí hrát v dalších snímcích či seriálech, nedočkali se - z obrazovek českých a slovenských kanálů zkrátka zmizela.

Vysvětlení je jednoduché. Barbora se odstěhovala do Itálie a ačkoliv u nás už na ni diváci vzpomínají jen díky pohádce, v zemi, kde nyní žije, je velmi slavná. Hrála například v italských dramatech Nevinná srdce, Naše děti, Černé duše, Na hraně a ve spoustě dalších snímků.

Herečka se mění jako chameleon pro své role. Zatímco ještě v roce 2013 se pyšnila blond vlasy, následně je obarvila na tmavě hnědou a dnes je z ní stylová zrzka. Ačkoliv už není roztomilou princeznou, ve svých 45 letech je stále krásná a stylová. Podívejte se do galerie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy