Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

V žhavé póze ukázala bradavky: Andrea Verešová zbourala pánské publikum

Zdroj: Andrea Verešová archiv
Foto uvnitř!
Slovenská modelka Andrea Verešová (40) se pochlubila svou dokonalou postavičkou v přiléhavých sexy plavkách. Na fotce roztáhla nožky a nechala vyniknout i svoje pevné bradavky. A pánské osazenstvo šlo jak jinak než do kolen!

Andrea Verešová ukázala svoji dokonalou sexy postavičku na další žhavé fotce. Známá modelka neváhala na snímku roztáhnout nohy a zapózovat ve stylu orientální sochy. Andrea se pochlubila dokonale nalakovanými červenými drápky na rukou i na nohou, medovým opálením a v přiléhavých jednodílných modrých plavkách vystavila svoje pevné bradavky. Neváhala připsat ani citát, kterým se rozhodla inspirovat svoje fanoušky. A my si takovou inspiraci necháme líbit!

"Úspěšní lidé s cílem a vizemi nemají čas na dramata nebo kritiku ostatních. Svoji energii investují raději do tvořivosti, zdokonalování se a soustředí se na pozitivní věci a činy. Raději pomáhají a podporují, než ničí to, co jiní vytvořili," sdílela vyladěná Andrea.

"Vnitřní klid je úspěchem. Zdraví je největším bohatstvím. Laskavost a porozumění jsou cílem," dodala nakonec modelka. Pánské publikum samozřejmě šílelo, nevíme ale, nakolik za to mohl citát a nakolik spíš modelčina luxusní postava. Pod fotkou se každopádně začaly okamžitě hromadit komentáře pochvalující Andree její postavu a další pozitivní citáty od fanoušků.

Související články

Další články