Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Rozstřelená Alfa Romeo a smrt tří mladíků: První slova Petrovy zdrcené přítelkyně Terezky

Rozstřelená Alfa Romeo a smrt tří mladíků: První slova Petrovy zdrcené přítelkyně Terezky
Zdroj: Policie ČR, archivy Martina S., Petra M. a Michala K.
+ Dalších 11 fotografií
neštěstí
V sobotu po půl sedmé přijal operační důstojník Integrovaného operačního střediska jihočeské policie oznámení o nárazu osobního vozidla do stromu mezi obcemi Byňov a Nové Hrady. V autě značky Alfa Romeo seděli tři mladíci, dva z nich zemřeli na místě, třetí pak podlehl zraněním i přes veškerou snahu záchranářů. Michal, Petr a Martin (†18, †19 a †22) budou chybět mnohým. Jejich přátelé i příbuzní jim nyní posílají do nebe dojemné vzkazy.

Martin S., Michal K. a Petr M.. Tak se jmenovali tři mladíci, kteří při tragické dopravní nehodě v sobotu přišli o život. Řidič Alfy Romeo jel táhlou levotočivou zatáčkou mezi obcemi Byňov a Nové Hrady pravděpodobně příliš rychle. „Vjel vpravo mimo komunikaci, kde bočně narazil do vzrostlého dubu, po pár metrech čelně narazil do dalšího vzrostlého dubu, auto se rozpůlilo,“ řekl policejní mluvčí Milan Bajcura.

Na sociálních sítích informace o nehodě a tragické smrti tří mladých mužů rozlítostnila spoustu lidí. Ti nyní, ačkoliv bez jistoty, že si jejich slova přečtou lidé, jimž jsou určena, posílají sílu a lásku rodinám a přátelům zesnulých.

Všichni tři mladíci měli ještě celý život před sebou a nehoda, při níž zemřeli, je jednou z nejtragičtějších ze celý letošní rok. Martinovi, Michalovi a Petrovi posílají dojemné vzkazy nejen lidé, které jejich smutné osudy rozesmutněly, ale samozřejmě i jejich přátelé a příbuzní.

Dojemné vzkazy pro Petra

Petr, který byl vášnivým rybářem, miloval nadevše svou rodinu a svou přítelkyni Terezku. Ta mu poslala dojemný vzkaz: Lepšího kluka jsem si nemohla přát! Chybíš mi a chybět budeš, ale vím, že jsi neměl rád, když jsem brečela a trápila se! Řekl jsi mi jednoho dne "Lásko, kdyby se mi někdy něco mělo stát, nedělej kraviny a žij ten život za nás oba!" A tohle ti lásko splním! Věřím, že tu se mnou pořád jsi a budeš mě hlídat. MILUJU TĚ A HROZNĚ MI CHYBÍŠ,“ napsala na sociální síť.

Své sbohem dal Petrovi na sociálních sítích i jeho bratr. „Datum, na který nikdy nezapomenu, díky za každý společný zážitky u vody. Věřím, že si spolu jednou zase zachytáme tam nahoře. Sbohem, brácho,“ napsal Lukáš, kterého s bratrem pojila láska k rybaření. Několik vzkazů napsali pro Petra i jeho přátelé.

Všechny tři mladíky pak oplakávají i lidé, kteří je neznali. Ti především vyjadřují soustrast rodinám a shodují se na tom, že tří životů tak mladých mužů je obrovská škoda.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy