Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Rozsekne manželskou krizi u Maléřů Binar? Veronika promluvila

+ Další fotografie
Ulice
Maléřovi již jednou v podobné situaci byli. Tehdy byla Veronika zamilovaná do faráře Ryby. Ovšem v jejím případě to nedošlo tak daleko jako mezi Martinem a Šárkou. První krizi manželé ustáli a zůstali spolu. Nyní je situace mnohem horší a rodina je před rozpadem. Byla by Veronika vůbec schopná Martinovi nevěru odpustit? Nyní je velice zranitelná a mohl by toho využít i někdo jiný!

Spokojená rodina, dvě děti a přes dvacet let manželství. To vše je nyní pryč. Veronika by ráda udržela rodinu pohromadě, i když cítí obrovskou zradu, které se Martin dopustil. Ten sám neví, jak se s celou situací vypořádá, jestli hodí manželství za hlavu, nebo zůstane se Šárkou.

Veronika je nyní zklamaná a zranitelná, ovšem stále je to krásná žena a vždy se kolem ní motali nápadníci. Jedním takovým je dobře známý milionář Lukáš Binar. Ten je sice zhrzený potom, co se mezi ním a Veronikou stalo, ale nadobro nezmizel. A to ještě netuší, co se u Maléřů děje. Pokusí se Veroniku získat, až se to dozví?

„S Lukášem Binarem se nerozešli úplně v dobrém, dost Veroniku zklamal, takže u něj útěchu hledat nebude,“ prozradila v chatu Hanka Holišová, která Veroniku hraje.

Mohlo by vás zajímat

Další články