Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Rozsekala Slávika i diváky: Kouzelná kouzelnice z Talentu se pochlubila perfektním tělem

Kouzelnice Kelly
Zdroj: www.kouzelnice-kelly.cz
+ Další fotografie
Nad jejím vystoupením v aktuální řadě reality show Česko Slovensko má talent zůstává rozum stát tak, že i obávaný kat z poroty Jaro Slávik nechápavě zíral! Kouzelnice Kelly přišla s příběhem o dědečkovi kouzelníkovi, který se čarování věnoval už za první republiky, a všechny dostala. Podívejte se na snímky jejího luxusního těla ve fotogalerii.

Slávik se už v průběhu vysílání soutěže vysmál tolika kouzelníkům, které obecně nemá rád, že když před něj předstoupila poprvé v historii ČSMT čarující žena, všichni čekali zase posměch. Jenže pak Kelly ukázala trik, při němž našla vytržený kus knížky, která přitom celou dobu byla v rukou Jakuba Prachaře, uvnitř karty, kterou třímala pro změnu jiná porotkyně. Jaro se po konci jejího vystoupení úplně rozněžnil.

„Kde jste celých těch šest let byla? Na vás jsem celou dobu čekal,“ chválil křehkou dívku s drsným zjevem. Ale odrovnaná byla celá porota (video s trikem zde), takže půvabná žena všemi čtyřmi hlasy postoupila dál.

Je ze slavné rodiny

Ta se ale v oboru magie neobjevila jen tak. Je manželkou Tomasiana, který v Talentu taky zazářil loni, kdy ho označili za nejtalentovanějšího kouzelníka historie.

U žen je netradiční věnovat se tomuto oboru, ale Kelly pochází ze slavného kouzelnického rodu Kellnerů. „Magii se věnuju od útlého věku, jako kouzelnice jsem procestovala hodně zemí. V posledních letech jsem se věnovala hlavně rodině a byla jsem poradcem svého manžela. Teď jsem se rozhodla vrátit a ukázat, že magie není jen doménou mužů,“ svěřila eXtra.cz Kelly.

Aspoň je možnost se v ČSMT kým kochat! Uvidíme, kdo okouzlí porotu tenhle pátek...

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy