Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Rozsáhlá pátrací akce skončila tragicky: Šestiletou holčičku z Olomoucka našli mrtvou

Strašné
Pátrání po šestileté holčičce v Olomouckém kraji dopadlo tragicky. Po dívence krom policistů a hasičů pátralo také stovky dobrovolníků a nezastavili se celou noc. Bohužel byla nalezena až ráno bez známek života.

Na Jesenicku v Olomouckém kraji probíhala celou noc pátrací akce po šestileté holčičce, která byla naposledy viděna v místě u svého bydliště ve Zlatých Horách. Rozsáhlé pátrání začalo zhruba kolem půl sedmé večer v úterý.

Po dívence pátrali hasiči a policisté. Zapojila se i veřejnost, která se na společném hledání domluvila pomocí sociální sítě. Dobrovolníků se sešly zhruba tři stovky. „Včera večer jsme vyhlásili pátrací akci, do které se zapojilo velké množství dobrovolníků,“ uvedla policejní mluvčí Tereza Neubauerová pro eXtra.cz. Do akce vyrazila také speciální lezecká a potápěčská skupina hasičů i kynologové ze Zlínského, Moravskoslezského a Jihomoravského kra­je.

Bohužel rozsáhlá pátrací akce skončila tragicky. „V brzkých ranních hodinách byla pátrací akce ukončena nálezem hledané dívky bez známek života,“ dodala policejní mluvčí Neubauerová. Holčičku našli kolem čtvrté hodiny ranní.

S ohledem na věk holčičky policisté nechtěli poskytnout více informací o případu. Není tedy zřejmé, jestli se jednalo o nešťastnou náhodou nebo násilnou smrt.

Související články

Další články