Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Rozrušená Verešová se skácela na molu! Může za to hádka s Faltýnovou? Fotky pádu v galerii

Holky se mezi sebou nepohodly.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 3 fotografie

Že se modelky mezi sebou nesnáší a dělají si naschvály, je známá věc, ale že si budou navzájem dělat problémy i matky malých dětí, to bychom nečekali. Verešová se navíc kvůli zbytečné hádce vymázla na molu.

Do vlasů si tentokrát podle blesk.cz vjely modelky Petra Faltýnová (36) a Andrea Verešová (34). Nepohodly se na přehlídce spodního prádla a bohužel pro nás nešlo o Leoše, ale o to, která bude jako první zahajovat módní přehlídku.

Zahájení přehlídky si nakonec vydupala Petra Faltýnová a svůj triumf si náležitě užívala. Na molu dokonce objala i překvapenou Miss Earth Terezu Fajksovou.

Pro chudinku Verešovou ale přehlídka nedopadla moc dobře. Z hádky rozrušená Andrea se skácela na mole, když si přišlápla krásný dlouhý závoj. Tím ale smůla nekončila. Další trapas na ni čekal, když měla zakončit přehlídku, ale zdržely ji obrácené kalhotky a ukončení zkrátka nestihla.

Tomu se říká fail.

Související články

Další články