Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Rozruch kolem útěku nebezpečných mamb zelených: Brněnská policie hledá majitele

pátrání
Netradiční zásah zažili brněnští policisté ve čtvrtek večer. Přijali hlášení o tom, že se neregistrovanému chovateli ztratila čtveřice jedovatých mamb zelených. Strážníci se museli vydat do korun stromů, aby nebezpečné plazy našli.

„Muž se u Veterinární a farmaceutické univerzity sháněl po klinice plazů s tím, že mu utekly čtyři mamby zelené. Strážníci a policisté poté hodinu a půl systematicky v Králově Poli prohledávali ulici po ulici. Přítomen byl i specialista na hady,“ sdělil Blesku mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

Najít hady se ale strážníkům nepodařilo. „Později se tentýž muž ohlásil na vrátnici veterinární kliniky s tím, že plazy našel. Prý se špatně podíval,“ doplnil informaci mluvčí policie Pavel Šváb.

Po údajném chovateli nicméně policie pátrá. Není jasné, jestli si to muž celé nevymyslel. „Mezi známými chovateli rozhodně nefiguruje. Rádi bychom si s ním proto promluvili. Pokud muže poznáte, informujte prosím linku 158,“ žádá o pomoc veřejnost Šváb.

Mohlo by vás zajímat

Další články