Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Rozřezaná a vybělená v chemikálii? Nigerijec tvrdí, že krásnou Italku Pamelu (†18) nezavraždil! Prý zemřela jinak a on jen zazmatkoval!

Pamelu zřejmě zabil Innocent Oseghale.
Zdroj: youtube.com, Facebook.com
+ Dalších 8 fotografií
Ten případ zajímá celou Itálii. Tělo osmnáctileté Pamely Mastropietro se našlo v několika kufrech. Italská veřejnost je přesvědčená, že dívku zabil devětadvacetiletý nigerijský drogový dealer Innocent Oseghale. Ten ale tvrdí, že Pamela se předávkovala drogami.

Italští novináři kolem případu osmnáctileté Pamely Mastropietro našlapují velmi opatrně. Z její vraždy italská veřejnost viní devětadvacetiletého přistěhovalce z Nigérie. To je v zemi, kde eskaluje migrační krize, velmi citlivé téma. Na případ z konce ledna se v novinách nejprve tak trochu zapomnělo.

Případ mrtvé Pamely do centra mediálního dění vrátil až italský neonacista Luca Traini. Ten 3. února v italském městě Macerata začal z jedoucího auta střílet na africké migranty a několik jich zranil Jako důvod střelby uvedl, že mstí vraždu Pamely, jejíž rozřezané tělo našli pár dní před jeho činem.

Pokud chtěli italští novináři informovat o šíleném činu italského neonacisty, museli začít psát také o osmnáctileté Pamele. Případu se podrobně věnuje mimo jiné web ANSA.it, který jednotlivé události mapuje, jak šly po sobě.

Osmnáctiletá Pamela Mastropietro se přijela léčit z drogové závislosti do města Pollenza (spadá pod oblast Maceraty). Léčba zřejmě neprobíhala dobře, protože dívka vyhledala drogového dealera Oseghaleho. Ten byl zřejmě posledním člověkem, který dívku viděl živou. Co bylo pak? To je otázkou. Jisté je, že dívčino tělo se našlo v několika kufrech. Innocent Oseghale čeká na soud a řeší se, co s ním vlastně bude.

On tvrdí, že dívka zemřela na předávkování. On ji prý nezavraždil. "Předávkovala se a já jsem utekl," uvedl v jedné z prvních výpovědí. Koroner se domnívá, že dívka byla buď ubodána, nebo zemřela na předávkování. Podle webu ANSA.it se čeká na výsledky toxikologických testů. Pokud se dívka "přešlehla", pak Oseghale nebude souzen za vraždu.

Italská veřejnost je ale přesvědčená, že Oseghale nemluví pravdu. Objevují se informace a spekulace, že Oseghale měl doma bodné a řezné zbraně. A že celý byt a také Pamelino tělo vyčistil chemickým bělidlem... Patologové přiznávají, že dívčino tělo se našlo ve stavu, kdy bylo velmi obtížné jasně určit příčinu smrti. Vše by tedy měla rozhodnout až toxikologie, na jejíž výsledky se stále čeká. Dívka byla buď zavražděna pomocí bodných a sečných zbraní, nebo se předávkovala a pak bylo její tělo rozřezáno. Italskou justici nečeká snadné rozhodování.

Související články

Další články