Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rozptýlili spekulace o miminku a užívají si léto! Jágr vzal Veroniku do Las Vegas

Jaromír Jágr si užíval dovolenou.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Od začátku roku 2018 se spekulovalo, že Veronika Kopřivová (27) je těhotná. Do redakce chodily i maily, že o mimčo přišla. Všechno je to ale snůška nesmyslů. Verča je úplně v pohodě a s Jaromírem Jágrem (46) si oba užívají lásku v Las Vegas.

Jaromír Jágr (46) opět vzal svou drahou polovičku do Las Vegas. Tentokrát nešli hýřit do nočních barů a utrácet dolary v kasinech, ale vyrazili se opalovat na jezero Mead. „Las Vegas má dva světy a já si to tady zamilovala až teď při čtvrté návštěvě. To protože poznávám i tu druhou stranu Vegas,“ chlubila se Verča na Instagramu.

Jágr dával ale pozor na své zdraví a do vody na řece Colorado lezl jen ve vestičce. To Veronika se toho nebála a slunečním paprskům nabídla luxusní polonahé tělo. Fanoušci v poslední době tvrdí, že Veronika je až extrémně hubená, ale důležité je, že ona se cítí dobře.

Na lodi s Jágrem a Kopřivovou byli i jejich dobří přátelé. Podle webu isport.cz Jágrovi dělal společnost například hokejista Tomáš Tatar, který za Las Vegas v NHL hraje.

Související články

Další články