Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Je nejhorší v dějinách! Ne, je super! Výkony Leony Machalkové rozdělily fanoušky Tváře

Jak se líbí vám?
Zdroj: Facebook
+ Další 3 fotografie
Buď diváci v Tváři někoho milují, nebo ho či ji kritizují po každé epizodě. Kdo ale rozdělil fanoušky Tváře, je zpěvačka Leona Machálková. Co na ní lidem tak vadí?

Leona Machálková má z celé osmičky soutěžících nepochybně největší zkušenosti. Má za sebou živé koncerty, muzikály, natáčení videoklipů, zkrátka všechno, co jenom zpěvák může dělat. Takže logicky je na ni největší tlak a diváci očekávají bezchybné výkony. Jenomže tomu tak není.

Fanouškům se nelíbí, že Leona nedokáže zahrát daného interpreta, a navíc prý její vystoupení nemají šťávu. „Nějak mi mezi ně nezapadá Leona. Nevím proč, ale zatím se mi nelíbila v žádném kole. Jinak pořad je to super, včera jsem se zase nasmála,“ píše v komentářích jedna divačka.

„Leono, to pro tebe musí být nakládačka, když i herečky zpívají lépe než ty,“ naráží další z komentů na výkon Anety Krejčíkové a její ztvárnění slovenské královny popu Mariky Gombitové.

„Leona nikdy nebyla moje oblíbená zpěvačka. Tady mi ještě k tomu přijde, že je na ní vidět extrémně, jak je ambiciózní. A navíc, opravdu ty holčiny zpívají lépe než ona. Neberu jí píli a snahu, ale u mě si sympatie nezískala a její vystupování a projevy (mimo vystoupení) mi přijdou takové přehrávané… Prostě tak nějak trapné…,“ zní další drsná kritika.

Samozřejmě se ozývají i hlasy, které Leonu brání. Na druhou stranu v ní nikdo nevidí favoritku soutěže.

Možná to bude tím, že je na ni největší tlak ze všech a Leona se snaží být perfektní a neumí se uvolnit stejně jako její kolegové, kteří to berou spíše jako legraci a umějí si udělat legraci sami ze sebe.

Související články

Další články