Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Rozporuplné reakce diváků na seriál Hlava Medúzy: Jitka Čvančarová odhalila skrytou drsnou tvář

Zdroj: archiv ČT/Stanislav Honzík
+ Dalších 9 fotografií
recenze
Dnes mohli diváci České televize vidět první díl dlouho očekáváného seriálu Hlava Medúzy v hlavní roli s oblíbenou herečkou Jitkou Čvančarovou (42). Po dnešním premiérovém díle pějí diváci na seriál chválu a obzvlášť vyzdvihují skrytou tvář půvabné herečky.

"Jitka má v seriálu dvě tváře. Soukromou, v níž má své rodinné a emoční problémy, v práci ale nasazuje poker face, aby měla mezi týmem kriminalistů autoritu. Strašně mě bude zajímat reakce diváků, hlavně divaček, jestli s ní takzvaně půjdou a jestli jí to uvěří. Já Jitce věřil každé slovo. Herecky se dobře připravila. V roli je ale určitě jiná, než jak ji diváci znají z jiných projektů," řekl eXtra.cz režisér seriálu Filip Renč o Jitce Čvančarové (42) v novém seriálu Hlava Medúzy

Oblíbenou herečku má veřejnost v paměti spíše v odlehčených rolích jako například Ordinace v růžové zahradě, kde hrála místy naivní sestřičku nebo jako symbol ženství, obvykle představující vnadné, ale křehké a citlivé ženy.

Role drsné kriminalistky je jak pro diváka, tak pro samotnou Jitku něčím zcela novým. I přesto jsou s ní diváci hned po prvním díle vesměs velmi spokojení. "Jsem nadšená. Česká televize příjemně překvapuje. Jitka Čvančarová je výborná," píší.

"Upřímně jsem si nemohl paní Jitka Čvančarovou v takové roli představit, ale hraje perfektně," říká další. I zde ale platí, že každému se člověk nezavděčí. "Jak jsem se těšila, tak za mě nic moc. Dějová linka asi dobrý, ale kamera divná a casting ještě divnější. Šedivá seniorka Švandová a drsná policistka Čvančarová mi prostě přijdou nepřirození. Snad akorát Heřmánkovi jsem toho psychopata fakt věřila. Dám tomu ještě jednu šanci, ale nejsem si jistá, že nebudu ještě zklamanější," myslí si druzí.

Související články

Další články