SOPHIA Ecclestone

Sophia je dcerou Tamary Ecclestone, dědičky impéria F1, a tatínkem není nikdo menší než Jay Rutland, známý burzovní makléř.

Když slavila Sophia v březnu své první narozeniny, které si bude jistě pamatovat do posledního detailu, rozhodli se rodiče, že na zahradě svého honosného londýnského sídla vytvoří „Sophiinu farmu“. Zebry, ovce, štěňata a poníci, to jsou jen některá ze zvířat, jež Tamara objednala na narozeninovou party své dcery.

NORTH West

North je dcerou Kim Kardashian (34) a budoucího kandidáta na amerického prezidenta Kanyeho Westa.

Už jen podle jmen rodičů, kteří jsou asi momentálně nejčastěji exhibujícími lidmi na planetě, je jasné, že se muselo jednat o akci jako hrom. První narozeniny malé North dostaly svůj vlastní název – Kidchella, který má připomínat slavný letní hudební kalifornský festival Coachella. Velkolepou oslavu zdokumentovala babička Kris Jenner, která nezapomněla na svůj Instagram umístit také fotografii s kolotočem, který byl na zahradě postaven při příležitosti oslavy.

STELLA Spelling

Bylo to již několik let zpět, ale nejvelkolepější oslavu prvních narozenin měla dcera Tori Spelling, kterou si pamatujete jako Donnu z Beverly Hills, a jejího manžela Deana McDermotta.

Na oslavě byly tehdy stovky slavných přátel rodičů, dětská zoo, po soukromém pozemku v Kalifornii, kde se akce konala, jezdil vláček, který měl postavené i své vlakové nádraží! Nechyběli poníci, děti si mohly nechat pomalovat obličej a celá zahrada byla osvětlena speciálně jen pro tuto příležitost, protože oslava běžela dlouho do noci.