Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Rozplyne se jí sen o Dakaru? Start Lounové v nejnebezpečnějším závodě světa je v ohrožení

Olgu od začátku provází řada problémů.
Zdroj: se souhlasem O. Lounové
+ Dalších 11 fotografií
Smolařka

Zpěvačka Olga Lounová (40) a závodník Martin Čábela ještě nestihli na Rallye Dakar v Saúdské Arábii ujet ani kilometr z ostrého závodu a už se musí vypořádat s nejedním problémem. Nejdřív je zlobila převodovka, pak prasknul kroužek u lamely a následně přístroje jejich závodního vozu začaly hlásit dokonce problémy s tlakem a teplotou paliva. Situace je tak vážná, že sama Lounová prostřednictvím Instagramu neskrývá rozčarování a zoufalství!

Chtěla si splnit svůj životní sen o Rallye Dakar, místo toho prožívá jeden vypjatý moment za druhým. Olze Lounové a jejímu týmu se lepí smůla na paty doslova od jejich příletu do Saúdské Arábie. Nejdřív se stali účastniky dopravní nehody, o které jsme informovali, a následovala jedna pohroma za druhou. Ty sama zpěvačka popisuje na svém Instagramu.

Problémy s převodovkou

“Tak hned po ránu dobré zprávy, testy na covid vyšly všechny NEGATIVNÍ. Hned nato ale přišla zpráva špatná, převodovka má problém. Našli jsme dokonce kovový piliny, takže musí ven a buď ji Panda zkusí opravit, nebo tam dáme tu jednu jedinou náhradní. Upřímně musím říct, že jsou to nervy, ještě jsme ani nevyrazili a už měníme převodovku. Maká se na tom celý den. A k večeru už to začíná vypadat nadějně. Jenže když ji kluci vrátili zpátky, už za tmy, tak auto stejně neřadí,” popsala Lounová.

Ačkoliv se jim i díky pomoci německého závodního týmu podařilo nakonec dostat do ostrého závodu, vyhráno nemají. Mercedes-Benz G500, kterým do Saúdské Arábie vyrazili, má totiž větší technické problémy, než se zprvu mohlo zdát.

Obavy z diskvalifikace

“Naše závodní auto má velký problém. Naštěstí jsme projeli startem a jsme oficiálně v závodu. Nejsou to ale žádné veselé věci. Musím jet koupit náhradní díly. V Saúdské Arábii. Mechanici sotva stojí na nohách. Bylo toho moc. Ty věci nám odešly nečekaně. Děje se nám toho dost a je to velká smůla,” popsala Lounová s tím, že doufá v dobrý konec.

“Doufám, že opravdu odstartujeme do toho nejostřejšího závodu. Kluci nespali celou noc a makali na autě,” uzavřela Olga, která na videu, které zveřejnila na svém Instagramu, působila již dost zoufalým dojmem. Přitom patří mezi nejpozitivnější a nejusměvavější zpěvačky Česka.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy