Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Rozpálení fanoušci dostali víc, než za co zaplatili! Britney Spears vypadl prs! FOTO BEZ CENZURY UVNITŘ!

+ Další fotografie
Ooops, I did it again! I tak se dá nazvat tento nenadálý incident, který na diváky vypadl v Las Vegas. Během koncertu se Britney Spears při songu Work bitch natolik rozohnila, že jí z outfitu vykoukla bradavka. Zdá se, že co se stane ve Vegas, však nezůstane vždycky pouze ve Vegas.

Vypadá to, že návštěvníci koncertu dostali více, než za co zaplatili. Ne že by to snad někomu vadilo. Nevadilo to ani samotné Britney, která se v dané situaci zachovala opravdu jako profík a zpívala statečně dál jako by nic. Podle jedné z fotek to ale vypadá, že je Britney v celé situaci nevinně a za incident může její tanečník, který se „nechtěně“ zachytil o její outfit. Nevadí, jen tak dál, přátelé.

Nicméně to není poprvé, co se podobná situace stala. Před pár měsíci se jí stalo během vystoupení něco podobného, avšak svá vypadávající ňadra stihla včas zachytit a zakrýt. Někdo by možná měl Brit pořídit outfit, který bude sedět a hlavně držet. A nebo možná raději ne. Taková překvápka nám vůbec nevadí.

Související články

Další články