Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Rozpad trojky Daniely Zálešákové: Její exotická milenka Tereza prozradila, jak to mají

Rozpad trojky Daniely Zálešákové: Její exotická  milenka Tereza prozradila, jak to mají
Zdroj: Se souhlasem Daniela Zálešáková
+ Dalších 9 fotografií
rozchod

Rozchod Daniely Zálešákové (21) a Josefa Smolíka (53) byl pro všechny pěkným šokem. Daniela a Pepa patřili mezi jeden z nejhezčích a nejstabilnějších párů českého šoubyznysu a rozchod přišel jako blesk z čistého nebe. Daniela se před časem eXtra.cz svěřila, že je bisexuální a má vztah s exotickou kráskou Terezou. Zůstaly holky samy, nebo se jejich cesty také rozešly?

Modelka Daniela Zálešáková se po letech rozešla s partnerem, podnikatelem Josefem Smolíkem. Není tomu přitom tak dávno, co společně trávili chvíle na dovolené a uvažovali o svatbě a miminku.

Daniela před časem eXtra.cz přiznala, že je bisexuální a má ještě vztah s exotickou kráskou Terezou Nguyenovou.

"Snažím se užívat si života, jak jen můžu, a dělat to, co mě dělá šťastnou, což obnáší i mou zálibu v ženách. Vztah čistě se ženou si představit asi nedokážu, proto jsem bisexuálka," řekla v rozhovoru pro eXtra.cz Daniela.

Po rozchodu začali ale fanoušci modelky na sociálních sítích spekulovat, jak to nyní je mezi Danielou a Terezou.

"Náš vztah to vůbec nenabouralo. Jsme naprosto v pohodě," řekla eXtra.cz partnerka Daniely Tereza.

"Naše cesty se spojily téměř před rokem, kdy jsme se daly do řeči v baru v Mostě. Od té doby jsme se začaly sbližovat a náš vztah se prohluboval, ale mohu říci, že takové vyústění jsem opravdu nečekala, samozřejmě jsem za něj více než šťastná," nechala se nedávno slyšet Tereza.Související články

Další články