Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

ROZPAD manželství Ochotské a Rosola ROZDĚLIL NÁROD: Lidé Míšu nenávidí i hájí! Rosol je za chudáka!

Tenhle rozchod rozdělil národ!
Zdroj: archiv eXtra.cz
+ Dalších 36 fotografií
Rozchod jedné z nejpopulárnějších dvojic českého šoubyznysu pořádně zahýbal Českem. Ještě nedávno dvojice zamilovaně vrkala a najednou je tady rozchod! Ještě o Vánocích to vypadalo, že si dvojice k sobě najde cestu, ale už o pár dní později bylo jasné, že cesty zpět není. Na čí straně jsou Češi a co je tak pobuřuje?

Už nějakou chvíli hýbe českým mediálním rybníčkem rozpad manželství tenisty Lukáše Rosola (31) a moderátorky Míši Ochotské (32). Lukáš přilil olej do ohně, když se nechal nachytat se svou novou milenkou, fintess trenérkou Anetou Znamenáčkovou.

Nejdříve to vypadlo jako obyčejná krize v manželství. Lukáš byl hodně pracovně vytížený, moc doma nepobýval, a tak nemohl své ženě pomáhat s výchovou téměř dvouletého syna.

Míši evidentně došla trpělivost, sbalila si věci a odstěhovala se i s Andrém ke své mamince s tím, že nemůže být na výchovu takhle malého kluka sama. Přes Vánoce svitla malá naděje, že se pár dal opět dohromady, když se na sociálních sítích pochlubili společnou vánoční fotkou. Jak se ale záhy ukázalo, bylo to jen divadýlko.

Zatímco Míša stále mlčí a k rozchodu se nijak nevyjadřuje, její manžel byl sdílnější. Údajně nemohl jejich vztah ustát neustálé hádky a stres, a proto se rozhodla dvojice žít odděleně.

Spousta Čechů si myslí, že má k téhle kauze co říct. Někteří se zastávají Lukáše Rosola s tím, že uživit Ochotskou není jednoduché a že její manýry přesáhly únosnou hranici, a proto se Lukáš poohlédl po dívce „z lidu“. Poté dodávají, že bývalá moderátorka je nafrněná primadona, která není schopna se postarat o jedno dítě, zatímco její muž maká na to, aby Míša mohla žít dál v luxusu.

Druhá polovina Čechů stojí na straně Míši. Podle jejich slov je úplně normální, že Míša jakožto prvorodička nezvládá péči o dítě sama a vyhledala pomoc maminky. Takhle přece jedná spousta jiných žen, které jsou na dítě samy. Tahle skupinka lidí se zastává Míši s tím, že Rosol je obyčejný chudák, který přelétává z jednoho hnízda do druhého a vykašlal se na matku svého dítěte.

Související články

Další články