Už nějakou chvíli hýbe českým mediálním rybníčkem rozpad manželství tenisty Lukáše Rosola (31) a moderátorky Míši Ochotské (32). Lukáš přilil olej do ohně, když se nechal nachytat se svou novou milenkou, fintess trenérkou Anetou Znamenáčkovou.

Nejdříve to vypadlo jako obyčejná krize v manželství. Lukáš byl hodně pracovně vytížený, moc doma nepobýval, a tak nemohl své ženě pomáhat s výchovou téměř dvouletého syna.

Míši evidentně došla trpělivost, sbalila si věci a odstěhovala se i s Andrém ke své mamince s tím, že nemůže být na výchovu takhle malého kluka sama. Přes Vánoce svitla malá naděje, že se pár dal opět dohromady, když se na sociálních sítích pochlubili společnou vánoční fotkou. Jak se ale záhy ukázalo, bylo to jen divadýlko.

Zatímco Míša stále mlčí a k rozchodu se nijak nevyjadřuje, její manžel byl sdílnější. Údajně nemohl jejich vztah ustát neustálé hádky a stres, a proto se rozhodla dvojice žít odděleně.

Spousta Čechů si myslí, že má k téhle kauze co říct. Někteří se zastávají Lukáše Rosola s tím, že uživit Ochotskou není jednoduché a že její manýry přesáhly únosnou hranici, a proto se Lukáš poohlédl po dívce „z lidu“. Poté dodávají, že bývalá moderátorka je nafrněná primadona, která není schopna se postarat o jedno dítě, zatímco její muž maká na to, aby Míša mohla žít dál v luxusu.

Druhá polovina Čechů stojí na straně Míši. Podle jejich slov je úplně normální, že Míša jakožto prvorodička nezvládá péči o dítě sama a vyhledala pomoc maminky. Takhle přece jedná spousta jiných žen, které jsou na dítě samy. Tahle skupinka lidí se zastává Míši s tím, že Rosol je obyčejný chudák, který přelétává z jednoho hnízda do druhého a vykašlal se na matku svého dítěte.