Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Rozpad lásky kvůli pletkám s Andreou v Survivoru? Pítr a Gábi se rozešli, mají jasno fanoušci

Spekuluje se o tom, že se Petr a Gábina po Pítrovým návratu do Česka rozešli.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se svolením TV Nova/Gabriela Gašpárová
+ Dalších 8 fotografií
Survivor 2023

Model Petr Havránek řečený Pítr vzpomíná na svou účast v Survivoru a zážitky, které mu soutěž přinesla. Neskrývá ani temnou stránku: „Po vyřazení jsem cítil velké výčitky a zklamání,” svěřil se na Instagramu. A jak to má nyní s přítelkyní Gábi? Fanoušci si všímají, že po návratu do Česka se hrdličky ještě neukázaly spolu. Spekuluje se proto o tom, že se dvojice rozešla. 

Pítrova cesta v soutěži skončila dříve, než mnozí čekali. Mladý model sice patřil mezi nejsilnější soutěžící letošní řady Survivoru, ale i jeho nakonec nevyzpytatelná hra přelstila. Pítr vypadl po duelu s Filipem, a to tak nešťastně, že v ten moment měl v kapse symbol imunity, kterou však nevyužil. „Mám alespoň jedno prvenství, a sice to, že jsem jako první hráč v česko-slovenské reality show Survivor vypadl s imunitou v kapse,“ nechal se následně slyšet ve svém vyjádření krátce po vyřazení.

Neobyčejný život obyčejného kluka pokračuje

A i když si je Pítr zpětně moc dobře vědom své zásadní chyby, na samotný Survivor a pobyt na pustém ostrově vzpomíná s láskou. „Tohle je přesně ten zážitek, který když skončí, nikdy se nebude opakovat. Je to zkušenost, kterou žádný člověk nedokáže pochopit, dokud jí sám neprožije. Nekonečný hlad, vyčerpání, slzy štěstí při každém vyhraném souboji,“ rozpovídal se ve videu na Instagramu. „Neobyčejný život obyčejného kluka pokračuje,“ dodal.

Neskrývá ani temnou stránku. „Nebudu vám lhát. I když jsem odcházel s úsměvem na tváři, po vyřazení jsem cítil velké výčitky a zklamání, přiznal.

Kam se poděla Gábi?

Po návratu do Česka si mnozí fanoušci ale všímají toho, že se Pítr ještě neukázal po boku přítelkyně Gabriely Gašpárové. A to ani na veřejnosti, ani na sociálních sítích, které dříve zahrnovali společnými snímky. Zpátky doma by přitom měl být už téměř měsíc. „Co Gabča? Po návratu jsem ji u Tebe ještě neviděla,“ objevuje se nyní pod Pítrovými příspěvky. Spekuluje se proto o tom, že se dvojice rozešla. Gábi posunula svou kariéru novým směrem, objevila se ve filmu Bastardi. Redakce eXtra.cz ji na toto téma vyzpovídala.

Pítr měl na ostrově blízko k modelce Andree Bezděkové, se kterou ho navíc pojí společná minulost, což pro Gabču rozhodně nebyl příjemný pohled. Mladá kráska se proto vzdala „péče“ o Pítrův Instagram a vyrazila do zahraničí, aby přišla na jiné myšlenky.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy