Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

ROZPAD CHINASKI! 3 dny po neskutečném koncertu v O2 areně odcházejí 4 členové

Tak v téhle sestavě už kluci brzy hrát nebudou.
3 dny po neskutečném koncertu to vypadá, že kapela Chinaski opět mění svojí sestavu. František Táborský a Michal Malátný se rozhodli pokračovat bez dalších 4 členů. Těmi jsou Ondřej Škocha, Štěpán Škocha, Petr Kužvart a Otakar Petřina.

Kdo by to byl řekl že se po tak skvělém koncertu v O2 aréně kapela rozpadne. Na konci vystoupení dostala tzv. nekončící potlesk a spousta fanoušků tvrdila, že hráli, jako by to bylo naposled. Tak tomu bylo ale v této sestavě.

Kluci se nerozcházejí ve zlém, ale celý tento proces je jistě silně emotivní. Toto napsal na svou zeď Otakar „Marpo“ Petřina.

„Můj konec v kapele Chinaski … Uběhlo dlouhých 9 let a dnes Vám musim oznámit že končim na postu bubeníka v kapele Chinaski. František Táborský a Michal Malátný se rozhodli pokračovat beze mě a dalších 3 členů Ondry Škocha, Štěpána Škocha a Petra Kužvarta. Bohužel jsme se za ty roky tak zacyklili ve vztazích, že už to svym způsobem nešlo dál. Jsem generačně úplně jinde, s jinym pohledem na svět a chci jít sám dál svojí cestou. Veškerý pravdy a nepravdy zůstanou za zavřenýma dveřma a já bych chtěl timto klukum upřimně poděkovat. Dostal jsem obrovskou školu a získal knowhow díky kterýmu jsem mohl budovat TroubleGang. Trochu mě mrzí, že za bubnama sedět nebudu, ale to je prostě život a ja už se porval kde sčim. TroubleGang je moje 3tí dítě a je na čase ho uvést do dospělýho života. Bylo mi ctí s Váma hrát, život jde dál. TroubleGang nebo nic Otakar “Marpo” Petřina PS: Nebudu odpovídat na zprávy tohoto statusu. Vše bylo napsáno. Neni to easy. Díky za pochopení.“

Jen čas ukáže, jakým směrem se bude ubírat jedna z nejznámějších českých kapel.

Související články

Další články