Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Rozpačitý díl Tvoje tvář má známý hlas zachránila Čvančarová jako Adele: Kalousová v roli Nedvěda pohořela

Zdroj: archiv TV Nova
+ Dalších 8 fotografií
Tvář
Sobotní večer na televizi Nova opět patřil oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Někteří ze soutěžících v šestém díle naprosto pohořeli. Naštěstí celý večer zachránila úžasná Jitka Čvančarová, která se převtělila do Adele a naprosto zazářila.

Šestý díl zábavného pořadu Tvoje tvář má známý hlas je za námi. Některé z vystoupení byla naprosto mimo mísu. Podle fanoušků bylo úplně nejhorší vystoupení Andrey Kalousové, která zazpívala písničku od bratrů Nedvědových. Naštěstí jí s vystoupením pomohl Petr Rychlý, který to alespoň trochu zachránil. Rychlý Jana Nedvěda napodobil naprosto skvěle.

Celý večer zachránila Čvanči

Mezi těmi, kterým se sobotní vystoupení nepovedlo je i Erika Stárková nebo Bára Basiková. Pro diváky bylo vystoupení Eriky i Báry velkým zklamáním, protože v předešlých dílech naprosto excelovaly.

Celý večer pak zachránila Jitka Čvančarová. Na pódium přišla v kostýmu Adele a diváci se nestačili divit, jak moc si jsou podobné. Když pak Jitka začala zpívat, přišlo další překvapení. Čvančarová hravě strčila ostatní soutěžící do kapsy. Naprosto zazářila a vystoupení zvládla na jedničku.

Stejného názoru byla i porota a ostatní soutěžící, kteří nakonec rozhodli, že si vítězství zaslouží právě Jitka Čvančarová. Jak moc jí to slušelo, se podívejte do fotogalerie.

Když si Čvančarová přebírala šek s penězi, které poputují na charitu, připomněla smutný příběh Makulky, která trpěla nemocí motýlích křídel. V den, kdy se šestý díl Tváře natáčel, Makulka odešla do nebe. Jitka řekla, že dnešní vystoupení bylo pro zesnulou holčičku. Čvančarová neudržela slzy a ostatní z její dojemné řeči měli na krajíčku.

Související články

Další články