Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Rozněžnělý strýček rapper: Sestra Jasminy Alagič porodila, Rytmuse zasáhly otcovské pudy

Zdroj: Instagram
+ Dalších 69 fotografií
miminko
Zatímco Jasmina Alagič (29) s Rytmusem (42) si na svého chlapečka ještě nějakou tu chvilku počkají, sestra pohledné moderátorky už se stala maminkou! Novopečená tetička se strýčkem se museli na synovce jet podívat a Rytmus se s děťátkem v náruči změnil z drsného rappera v horu štěstí.

Na Jasmině Alagič, která během Vánoc 2018 na Instagramu fanouškům oznámila, že pod srdcem nosí miminko svého přítele Rytmuse, není těhotenství moc vidět. Na malého chlapečka si hrdličky ještě budou muset počkat, Jasmina už je ale pod vlivem hormonů a Rytmus se na roli tatínka těší natolik, že i s miminkem sestry své partnerky vypadal, jako by byl jeho otec.

Ačkoliv ve svých písních a ve videoklipech Rytmus vypadá drsně, skutečnost bude zřejmě jiná. Když se moderátorka pochlubila snímkem, kde se pár seznamuje se synovcem, odhalila pravou tvář svého partnera. Ten na fotografii vypadá, že se každou chvíli rozpláče dojetím.

Ani Jasmina se dojetí neubránila. „Jsem teta! A nezmůžu se na víc slov, než že jsem nekonečně šťastná a miluji svou rodinu a našeho nového člena,“ připsala k roztomilému snímku. Je jasné, že z hvězdného páru budou za pár měsíců skvělí rodiče.

Související články

Další články