Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Rozněžnělá Agáta Hanychová dělá pro Rozárku vše: Musí si píchat injekce do břicha

Agáta Hanychová měla v těhotenství malé bříško.
Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové
+ Dalších 6 fotografií
Statečnost

Na Agátě Hanychové (37) je vidět, že je z nového přírůstku do rodiny celá rozněžnělá. Ale i když má doma teprve šestidenní miminko, tak své sociální sítě rozhodně nezanedbává. Právě naopak. Její živá vysílání jsou stále skoro na denním pořádku. V tom posledním se svěřila, že vyzrála nad otoky nohou a denně si musí píchat injekci na ředění krve. 

Třetí šestinedělí musí být náročné pro každou maminku, ne však pro Agátu Hanychovou, která to zvládá statečně. V dalším živém vysílání na svém Instagramu prozradila, jak se vypořádává s oteklýma nohama a že si píchá injekce do břicha.

Injekce na ředění krve

„Maso na otoky pomohlo, vyzkoušela jsem stejk. A pan doktor mi poradil ještě ty jogurty z Lidlu s proteinem. Moje nohy vypadají už jako moje nohy. To mi připomíná, že jsem si zapomněla píchnout injekci do břicha,“ řekla Agáta v živáku. Její fanynky jí okamžitě začaly radit, aby si injekci šla ihned píchnout. Jde totiž o injekci na ředění krve, což podle některých není legrace.

Agáta vychvaluje Soukupa

Dále promluvila o otci malé Rozy Jaromírovi Soukupovi. Ten je podle své přítelkyně naprosto úžasný. „Jaromír se o nás krásně stará, mám tu vývary i maso,“ pochválila svou lásku Hanychová. Mateřství je náročné jak pro matku, tak i pro otce. Jaromír však zvládá všechno perfektně a svou partnerku obdivuje ještě víc než předtím. „Byla hrozně statečná. Statečná ženská,“ řekl ve svém pořadu VIP svět Speciál.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy