Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Rozněžnělá Agáta Hanychová dělá pro Rozárku vše: Musí si píchat injekce do břicha

Agáta Hanychová měla v těhotenství malé bříško.
Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Statečnost

Na Agátě Hanychové (37) je vidět, že je z nového přírůstku do rodiny celá rozněžnělá. Ale i když má doma teprve šestidenní miminko, tak své sociální sítě rozhodně nezanedbává. Právě naopak. Její živá vysílání jsou stále skoro na denním pořádku. V tom posledním se svěřila, že vyzrála nad otoky nohou a denně si musí píchat injekci na ředění krve. 

Třetí šestinedělí musí být náročné pro každou maminku, ne však pro Agátu Hanychovou, která to zvládá statečně. V dalším živém vysílání na svém Instagramu prozradila, jak se vypořádává s oteklýma nohama a že si píchá injekce do břicha.

Injekce na ředění krve

„Maso na otoky pomohlo, vyzkoušela jsem stejk. A pan doktor mi poradil ještě ty jogurty z Lidlu s proteinem. Moje nohy vypadají už jako moje nohy. To mi připomíná, že jsem si zapomněla píchnout injekci do břicha,“ řekla Agáta v živáku. Její fanynky jí okamžitě začaly radit, aby si injekci šla ihned píchnout. Jde totiž o injekci na ředění krve, což podle některých není legrace.

Agáta vychvaluje Soukupa

Dále promluvila o otci malé Rozy Jaromírovi Soukupovi. Ten je podle své přítelkyně naprosto úžasný. „Jaromír se o nás krásně stará, mám tu vývary i maso,“ pochválila svou lásku Hanychová. Mateřství je náročné jak pro matku, tak i pro otce. Jaromír však zvládá všechno perfektně a svou partnerku obdivuje ještě víc než předtím. „Byla hrozně statečná. Statečná ženská,“ řekl ve svém pořadu VIP svět Speciál.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy