Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Rozmazlený ruský spratek? Zaplatil ženám, aby se svlékly a umyly mu auto!

Kašlat na důstojnost, peníz je peníz!
Zdroj: CEN
Synek bohatého ruského oligarchy Gríša Mamurin natočil další úchylné video. Už předtím se snažil přesvědčit lidi k ponižujícím kouskům za hotovost. Byl ochotný zaplatit na to, aby někdo vypil jeho moč nebo olízal podrážku. Teď prý náhodné dívky na ulici přesvědčil, aby se svlékly do spodního prádla a kusem svého oblečení umyly jeho auto.

Nabízel jim v přepočtu 10 tisíc korun za sexy umývání. A to prý proto, že jeho kamarád natáčí klip a shání krásný komparz. Vše se odehrávalo v Rusku, takže v Rusku musela být navíc pěkná kosa!

Jenomže jak to vypadá, tak dívky jsou najaté a předem domluvené. Nikomu se nezdá, že by tak rychle souhlasily. Navíc… Všimli jste si toho spodního prádla? Obě dívky mají ZROVNA TEN DEN kalhotky a podprsenku, které k sobě pasují. Ženy ví, že se to nepovede jen tak každý den. Spíš si takhle dávají záležet, když ví, že večer bude nějaká akce.

Nejlepší reakcí na sprosté kousky nevycválaného Gríši Mamurina byla odpověď jednoho muže. Ten vyslechl jednu z jeho nechutných nabídek, sebral mu peníze z ruky a na závěr mu jednu pořádnou vrazil. Rádoby vtipný vloger tak skončil na zemi. Možná mohly stejně zareagovat i dívky, byla by to větší legrace!

Související články

Další články