Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rozmazlený Hrdlička utekl do lesa před kritikou veřejnosti! Michal se dozvídá, co je vlastně zač!

Michal a Karolína vyrazili raději do lesa na houby. Té kritiky je tolik!
Zdroj: instagram
+ Dalších 5 fotografií
Dnes už bývalý moderátor sportovních novin Michal Hrdlička (27) býval těžkým frajírkem už na škole. Patřil ke zlaté mládeži. Alkohol, diskotéky a krásné dívky, to byl Michalův svět. Alespoň to tvrdí bývalá spolužačka. Není divu, že Michal raději vzal Karolínu a zmizeli v lese. Houby jim snad vyčistí hlavu.

Michal Hrdlička (27) studoval prominentní Univerzitu Jana Amose Komenského, kterou navštěvovala také například Ivana Gottová (40). A nebyl to žádný vzorný student.

„Už tenkrát měl velké sebevědomí a ambici pracovat v televizi. Nejvíce ho bavil sport. Nebyl úplně vzorný student, opisoval při testech, ale nezkazil žádnou srandu. A třeba v rétorice byl opravdu dobrý,“ řekla webu Super.cz jeho bývalá spolužačka.

Hrdličku vždy zajímaly kromě sportu hlavně krásné ženy a alkohol. „Patřil ke zlaté mládeži. Balil holky, užíval si jejich pozornosti a s partičkou kamarádů často vyrážel na pařby,“ dodala.

Už to vypadalo, že Hrdlička zmoudřel a usadí se, to když mu jeho bývalá přítelkyně Lucie Borhyová (38) porodila dceru Lindu. Ani ta ho však doma neudržela. Večírky a akce mu byly vždy přednější. Pro mnoho lidí bylo chování Hrdličky pouze otázkou času, kdy nad mladým a zhýčkaným seladonem spadne klec.

Za svůj poslední opilecký skandál v Karlových Varech dostal na Nově vyhazov. A zdá, že se mladík jen tak na televizní obrazovky nevrátí.

Již několikrát byl odmítnut při snaze získat práci v jiné televizi.

Související články

Další články