Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rozmazlený Dudley slaví 30 let: Protivného kluka z Harryho Pottera byste nepoznali

Zdroj: instagram
+ Dalších 23 fotografií
Všechno nejlepší
Pochází z Anglie a dneska byste ho možná těžko poznali. Slaví třicáté narozeniny a řeč je o Harrym Mellingovi (30), nevlastním bratrovi kouzelníka Pottera. Z otesaného chlapečka vyrostl někdo úplně jiný.

Celým jménem Harry Edward Melling je herec anglického původu, který se proslavil především díky roli rozmazleného bratra největšího kouzelníka všech dob. Zahrál si po boku Emmy Watson (28) nebo Daniela Radcliffa (29), se kterým v sérii filmů o mladém kouzelníkovi vedli věčné spory. Představitel Dudleyho Dursleyho za ta léta prošel hodně změnami a dnes už slaví třicet let. Z oplácaného klučíka se nakonec vyklubal vcelku pěkný chlap. Možná to bude tím, že mu ubylo dost kil od jeho dětských let.

Hereckou kariéru zahájil už jako dítě, když mu bylo deset let, a herectví zůstal věrný dodnes. V roce 2018 jsme ho mohli vidět v německém filmu Brankář. Často se objevoval i na divadelních prknech, například si zahrál ve hře Král Lear. Ale pro většinu lidí navždy zůstane vryt do paměti jako ten rozmazlený spratek z Harryho Pottera. Podívejte se do fotogalerie, jak teď vypadá britský herec.

Související články

Další články