Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Rozmazlený Boráros si ve Výměně uřízl ostudu: Sám se ani nevykaká, stěžovala si náhradní manželka

Gábor Boráros s manželkou Monikou se přihlásili do Výměny manželek.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova/eXtra.cz - koláž
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
výměna manželek

Nový díl Výměny manželek opět přinesl sondu do života slavného páru. Tentokrát to byl MMA zápasník Gábor Boráros společně s partnerkou Monikou Jákliovou a jejich dcerou Zorou. Jejich účast v pořadu vyvolala bouřlivé reakce. MMA zápasník se ukázal jako rozmazlený, nesamostatný a namyšlený. Teď za to schytává pořádnou sodu na sociálních sítích.

Díl Výměny manželek, ve kterém se divákům představili Gábor Boráros a Monika Jákliová, nenechává diváky klidné. Do domácnosti Gábora Borárose přijela čtyřicetiletá Renata, zkušená matka pěti dětí. Dvojice si nesedla už na první pohled. "Bude asi hodný, ale přijde mi trochu namyšlený, prostě frajírek," svěřila se Renata. Tento pocit nezmizel ani ve zbytku Výměny, ba naopak, náhradní manželka se ve svém prvním dojmu ještě utvrdila.

Gábor si servítky rozhodně nebral a ukázal se jako absolutní rozmazlenec. Z náhradní manželky si udělal služku. Dostala přesné instrukce, co si zápasník přeje k snídani. Obědy ale vařit Renata nemohla, Boráros nerad čeká, až bude jídlo hotové. Chodili tedy do restaurace, jak je zvyklý.

Chci kakao, běž do obchodu

"Skoro jsem zapomněl, chci kakao," zněl další z jeho příkazů. Renata dostala první samostatný úkol, v domácnosti došlo mléko a pán domu ji poslal do samoobsluhy. "První samostatný úkol, konečně!" radovala se náhradní manželka při cestě do obchodu. ​"Umyj si ruce," ​přikázala Renatě Gáborova tchyně po návratu.

Uklízení odpadků po Gáborovi, neustálý drobnohled, zákaz sáhnout na dcerku, to vše musela náhradní manželka vytrpět. Ta si díky Výměně uvědomila, jak moc miluje svého muže. Ten z ní služku nedělá. "On ale nic nedělá sám. Divím se, že se vůbec sám vykaká a vyčůrá," utahovala si z Gábora naštvaná Renata.

Za to také dostává slavný pár pořádnou sodu. Kritické komentáře se na sociálních sítích stále množí. "V Survivoru jsem ho měl rád, byl úplně jiný, teď mě hodně zklamal, namachrovaný frajírek," zní jeden z komentářů. Diváci obdivují Renatu, že to vůbec vydržela.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy