Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

ROZMAZLENÁ MILIONÁŘKA SE NEUDRŽELA: Paris Hilton ji na férovku ukázala na pláži

Paris Hilton je liška nezbedná!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Paris Hilton si nedá pokoj ani po třicítce. Pořád je to stejná rajda jako zamlada. Tentokrát to ale trošku přehnala. Vzala si na sebe volné letní šaty a vyrazila na pláž balit chlapy. Jenomže si pod své titěrné šatičky vzala titěrné spodní prádlo, které odkrývalo víc, než zakrývalo.

Dědička milionového impéria Paris Hilton už neví, jak by na sebe upozornila, aby ulovila nějakého toho chlapa. Tentokrát to, jak se zdá, trošku přehnala. Ovšem u Paris se nemůžeme divit ničemu, ta je schopná téměř všeho.

Před nedávnem si tahle rajda, kterou předchází její pověst průšvihářky, nejspíše řekla, že právě nastala vhodná doba, ulovit nějakého toho kolouška pro pobavení.

Tak si oblékla letní vzdušné šaty a vydala se lovit na pláž. Ale to by nemohla být Paris, kdyby v tom nebylo něco extra. A taky že bylo.

Tahle divoká blondýnka si totiž vyrazila ve volných šatech, pod které si vzala titěrné spodní prádlo, které odkrylo úplně vše.

Na pláži se to hemžilo samými pohlednými chlapy a Paris si už na ně začala brousit zoubky. Stačilo, aby trošku zafoukal vítr, a kromě toho, že pánové už dobře věděli, do čeho jdou, tak se jistě nemohli udržet. Paris jim totiž drze ukázala svoji šťavnatou mušličku.

Související články

Další články