Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Rozmazlená dědička Paris zase týrá zvířata, svou kočku obarvila na růžovo!

Paris Hilton na Twitteru
Zdroj: Twitter

Bohatá blondýna a profesionální provokatérka Paris Hilton (32) už zase víří vodu na mlýn veřejnosti! Tahle extra rozmazlená celebrita, která se dokázala stát celebritou, aniž by něco pořádného uměla, má všechno, na co si vzpomene, a stejně jí je to málo.

Potřebuje být ve všem originální a vlastnit to, co nemá nikdo na světě. A když to nemůže zaplatit penězi, pomůže si sama vlastními nápady. Jako třeba naposledy, když nechala na růžovo obarvit svou perskou kočku!

Milovníci zvířat zuří, a není to poprvé. Paris Hilton je totiž provokuje s každým svým zvířetem, protože tahle holka je nemá proto, že by k nim hynula láskou, ale slouží jí pouze jako módní doplňky.

Její krutou zábavou bývá nákup drahých šlechtěných čivav a jejich opakované umisťování do útulků, když ji pejsci přestanou bavit nebo zjistí, že není schopna je naučit základním návykům. Obarvení perské kočky se tak sice zdá jako nejmírnější forma Parisina zpovykaného chování, ale chovatelé drahých peršanek a veterináři to vidí jinak. Každý zásah do zvířecí srsti je na škodu a je úplně jedno, jestli to majitel čtyřnohého miláčka může vykompenzovat penězi.

Související články

Další články