Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Rozlučte se s podzimem: Je tu silné náledí a bude sněžit!

Ranní čištění auta asi nikomu nechybělo.
Do České republiky dorazila ze západu frontální vlna přinášející studený vzduch. Český hydrometeorologický ústav vydal varování, jakých oblastí se prudká změna počasí týká.

Silné sněžení, náledí a sněhová pokrývka platí pro Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Prahu a Středočeský kraj s tím, že studená fronta přijde postupně ze západu a postupně ovlivní počasí v celé zemi.

„K večeru začne déšť na západě a severozápadě Čech přecházet i ve středních a nižších polohách ve sněžení. Zejména na západě Čech se bude vytvářet sněhová pokrývka a přechodně může sněžit i silně (kolem 3 cm/1 hod.),“ říkají odborníci s tím, aby situaci nepodceňovali hlavně řidiči a připravili se na jízdu ve sněhu.

Varování je v platnosti od 12. 11. 2017 16:00 do 13. 11. 2017 22:00.

Od pondělí se má ochladit a přes den bude maximálně 6 stupňů, a to hlavně na Moravě, v Čechách bude kolem 4 stupňů. Lehké oteplení očekávají meteorologové ve čtvrtek, a to místy až až 8 °C.

Pokud máte zimní oblečení pořád schované v koutě skříně, tak nastal nejvyšší čas si udělat reorganizaci šatníku a vytáhnout teplé hadříky!

Související články

Další články