Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Druhý pohřeb Evy Pilarové (†80) proběhl na Strahově: Přišlo zhruba 200 lidí, nechyběla ani Jiřina Bohdalová

Druhý pohřeb Evy Pilarové (†80) proběhl na Strahově: Přišlo zhruba 200 lidí, nechyběla ani Jiřina Bohdalová
Zdroj:
+ Dalších 24 fotografií
poslední rozloučení
Ve středu 3. června přesně v poledne se konal druhý a větší pohřeb zesnulé legendy Evy Pilarové (†80). Kvůli koronavirové krizi se ten první konal ve velmi úzkém kruhu bez velké slávy, kterou si však swingová legenda zasloužila. S Evou se přišlo rozloučit přes dvě stě lidí a nechyběla například Jiřina Bohdalová (89). Jeden z účastníků během mše nechtěně usnul...

Swingová legenda Eva Pilarová zemřela 14. března ve svých 80 letech. Její kremace se konala jen několik dnů poté, avšak její milovaní přátelé a kolegové nemohli dorazit kvůli pandemii koronaviru Vláda přišla totiž s mnoha omezeními, které se dotkly i pohřbů. S Evou se mohli všichni známí i veřejnost rozloučit podruhé 3. června.

Pohřbena v oblíbených šatech

Na prvním pohřbu se pochopitelně objevil Evin manžel Jan Kolomazník, a to v doprovodu vdovy po Danu Nekonečném Zuzany Kardové, která vzala i svou dceru Terezu. Smuteční hosté se sešli v Domově sv. Karla Boromejského, kde Pilarová zemřela, a poté se vydali do krematoria v pražském Motole. Hvězda swingu byla pohřbena ve zlatých šatech, ve kterých ráda vystupovala.

Druhé rozloučení s českou legendou

Tentokrát se smuteční mše konala ve Strahovském klášteře. Na druhém smutečním obřadu se ukázalo zhruba 200 lidí. Nechyběla například legendární herečka Jiřina Bohdalová nebo houslový virtuóz Pavel Šporcl. Manžel zesnulé Pilarové nechal pro přátele navíc ušít několik roušek s nápisem Eva, jak uvádí Blesk. Během pohřbu však jeden z účastníků usnul. Staršího pána vzbudila holčička, možná jeho vnučka.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy