Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Rozloučení s Hankou Krampolovou (†59): Truchlící se sešli v restauraci Šárky Grossové, její dcera zazpívala

Rozloučení s Hankou Krampolovou (†59): Truchlící se sešli v restauraci Šárky Grossové, její dcera zazpívala
Zdroj:
+ Dalších 27 fotografií
rozloučení
Herec Jiří Krampol se dnes naposledy rozloučil se svou zesnulou manželkou. Se soukromým setkáním mu pomohla jeho dobrá přítelkyně Šárka Grossová. Nejbližší přátelé se tak shromáždili v restauraci Černý kohout, kterou vlastní. V podniku se objevila také její dcera Natálie Grossová, která k uctění památky zesnulé Hanky zazpívala píseň.

Týden po smrti manželky Jiřího Krampola proběhlo poslední rozloučení se zesnulou Hanou Krampolovou To se uskutečnilo v pondělí krátce po desáté dopoledne v pražské restauraci Černý kohout, již vlastní jeho rodinná přítelkyně Šárka Grossová. Ta mu vyhověla a restauraci pro veřejnost uzavřela. Na počest zesnulé Hany bylo vytvořeno krásné pietní místo, u kterého hosté řekli několik vlídných slov.

Během posezení o Hance promluvil otec Damián, který je dlouholetým přítelem Krampolových. Ani dcera majitelky restaurace Natálka Grossová soukromý smuteční obřad nevynechala. S Danem Matouškem si tak společně připravila duet Andrey Bocelliho a Ariany Grande E piú ti penso.

Dorazila řada přátel

Na sešlosti pro nejbližší se objevila například Dagmar Patrasová (64). „Hanička byla milá holka, kterou jsem znala dlouhá léta jako ženu Jirky, toho znám od svých 16 let. Hodně jsme spolu pracovali a natáčeli, potkávali jsme se i s Haničkou na dovolený a je to moc smutný, co se stalo,“ řekla Patrasová pro eXtra.cz. Mezi dalšími truchlícími se ale objevil také herec Luděk Sobota se svou ženou nebo expremiér Jiří Paroubek.

Hana Krampolová zemřela na celkové selhání organismu. „Důvodem úmrtí bylo celkové selhání organismu. Měla ho vyčerpaný a jak se otevřel vřed, který měla na jícnu nejspíš z kouření, začala krvácet. Trpěla přitom chudokrevností, když přišla o červené krvinky. To všechno to bohužel podpořilo,“ řekl eXtra.cz Jiří Krampol. Příčinou smrti ale bylo podle všeho především krvácení do dolního trávicího traktu. I přes snahu záchranářů nakonec krvácení podlehla. V náručí svého muže Jiřího Krampola tak zemřela 3. srpna 2020 ve věku 59 let.

Související články

Další články