Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Rozkydlý pudink! Celebrity dál nakládají Agátě Prachařové, přidal se i expřítel Borhyové!

Hvězdy šoubyznysu nenechávají Agátu na pokoji ani po týdnu.
Zdroj: archiv
+ Dalších 28 fotografií
Ošklivé modřiny a nevypracované tělo minulý týden předvedla Agáta Prachařová (32) a od té doby je ze všech stran pranýřovaná. Do manželky Jakuba Prachaře (34) se pustili snad všichni, od fanoušků až po známé osobnosti. Po Simoně Krainové (45) se s nekompromisní kritikou připojují další hvězdy!

Agáto, tak takhle ne! Už týden Prachařová (32) ze všech stran poslouchá, že vylézt na molo v plavkách po dvou porodech byla kardinální hloupost. Ostrá slova schytává nejenom za nevypracované tělo, ale i za modřiny, kterými je posetá.

Ani po několika dnech kritika neustává. Přidávají se stále další slavné osobnosti, které Agáta znechutila. „Nejde o hubenost, jde o něco, čemu se třeba mezi tanečníky říká „rozkydlost“, tzn. že i když modelka nemá do 55 kg, může mít pěkné, ladné a sportovní tvary,“ sepsul Agátu Alan Babický, nějdejší přítel moderátorky Lucie Borhyové (39).

Prachařová si však trvá na tom, že po dvou porodech má právo na přirozenost. A sem tam na nějakou tu chybičku. „Já jsem matka od dvou dětí a jsem rozhodně přirozená,“ řekla pro eXtra.cz rázně Agáta s tím, že kritiku pouští druhým uchem ven.

S její obhajobou není spokojená Nika Doné (30) z Robinsonova ostrova, která si po pondělní náloži ještě přisadila. „Můžu být, jaká chci, ale nelezu na molo, když necvičím a vypadám jak rozkydlý pudink. Jako sorry, ale ve zdravém těle zdravý duch, jo, to věděli už ve starém Řecku a Římě. Každá žena by o sebe měla pečovat, zvlášť když leze na molo!“ vzkázala Doné Agátě.

Související články

Další články