Pro Mindi z amerického Utahu to byl pomalu životní boj. Rozvedená učitelka dává kromě učení a výchově svých dětí energii do cvičení ve fitku. Dře tam hodiny a dokazuje tak ženám samoživitelkám, že jejich život neskončí před čtyřicítkou po odchodu manžela. Ale naopak, že na sobě můžou kdykoliv pořádně začít makat.

Jenomže fotky jejího vypracovaného těla se nelíbí líným tlustým maminám, které na ni podaly stížnost. Prý se vůbec nehodí, aby se učitelka takhle prezentovala. Fotky označují jako „nevhodné“ a „pornografické“.

Škola navrhla Mindi následující – buď si profil na Instagramu udělá Mindi soukromý, aby se k němu nedostali studenti, nebo dostane vyhazov. Sexy učitelka souhlasila s první variantou, ale pak změnila názor. Prý dostává hodně pozitivních ohlasů od lidí, kterým její životní styl změnil život, a nechce od toho upouštět.

Nakonec se škola rozhodla, že místo vyhazovu poučí rodiče studentů o bezpečnosti užívání internetu a o tom, jak ochránit své potomky od skutečného nebezpečí na síti. Spokojení jsou snad teď všichni.