Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Rozkošný přítel Roziny mlsně pokukuje po její mámě: Nechá se podváděná Veronika svést? VIDEO

+ Dalších 49 fotografií
Rozina je po dlouhé době konečně šťastná a už se netváří jako královna mrtvol. Pod smolném období to vypadá, že se Roze zase začíná dařit. Navíc dělá radost i své matce Veronice, která to teď nemá vůbec jednoduché. Snaží se dostat z toho, že ji opustil manžel kvůli mladší číšnici Šárce. Co Veronice udělá radost? Kromě dobré zprávy od dcery to vypadá, že současný přítel Roziny Viktor, trošku pokukuje po sexy mámě Veronice. Kam až tohle může zajít?

Pro Rozinu je velký den. Září na celé kolo, opět je šťastná a zamilovaná až po uši. Po několikatýdenním vztahu na dálku se zase vidí s Victorem, jenž za ní přiletěl. Tohle je pro ni nejdůležitější, ovšem vzápětí přijde ještě skvělý bonus – zpráva dne, kterou zřejmě nic nepřekoná.

Rozina prožívá na rozdíl od své matky Veroniky jedno z nejšťastnějších období ve svém životě. Jenomže netuší, co se možná chystá. Její přítel Viktor je opravdu fešák a české ženy miluje. Momentálně je sice zamilovaný do Roziny, ale pozorný divák ví, že Viktor na Rozině rozhodně emočně nevisí tak, jako ona na něm.

Při rozhovoru Roziny a Veroniky Viktor sice jen mlčky stál, ale jeho oči ho prozradily. Z matky Roziny nemohl spustit oči a my se mu vůbec nedivíme. Veronika je zralá žena, která moc dobře ví co chce a to horkokrevnému Viktorovi imponuje.

Je jen otázkou času, kdy to mezi Veronikou a Viktorem pořádně zajiskří. Rozina nebo Veronika? Tak tady je snad odpověď jasná. Nemyslíte?

Související články

Další články