Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Rozkošný princ George roste jako z vody: Dědic trůnu už bedýnku na focení nepotřebuje

Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
princ george
Na Instagramu britské královské rodiny se objevil nový snímek, na kterém pózují všichni tři dědicové a královna Alžběta II. (93). Lidé si samozřejmě okamžitě všimli, že princ George (6) roste jako z vody a už dávno nepotřebuje stát při focení na bedýnce.

Zajímavé na fotce je to, že podobný snímek je publikovaný teprve podruhé. Všichni moc dobře vědí, že královna Alžběta II. si potrpí na přísná pravidla, ale na druhou stranu v poslední době z nich mírně slevuje.

Vedle rozesmáté královny stojí všichni tři dědicové trůnu, princ George (6), jeho otec princ William a dědeček princ Charles.

Snímek okamžitě obletěl svět a lidé si pochvalují, že je to už druhá fotka za sebou, kde se královna Alžběta II. směje od ucha k uchu.

Také jim neuniklo, že šestiletý princ George roste jako z vody a už to není žádné malé mimino. Na společných rodinných fotkách už nepotřebuje k focení mít bedýnku. Fotka byla pořízena v Buckinghamském paláci 18. prosince fotografem Ranaldem Mackechniem, a to u příležitosti královnina vánočního projevu.

Související články

Další články