Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Rozkošné video Meghan a Harryho se synem: Archie už plní královské povinnosti

+ Dalších 7 fotografií
Princ Harry (35) a Meghan Markle (38) se pochlubili dalším videem, které zachycuje jejich synka prince Archieho během jeho první zahraniční cesty do Afriky. Malý princ je opravdu roztomilý a tatínkovy geny se nedají zapřít.

Meghan Markle s manželem a životní láskou princem Harrym se na sociální síti pochlubili úžasným videem. Během desetidenního cestování po Africe navštívili také arcibiskupa a držitele Nobelovy ceny za mír Desmonda Tutu a jeho manželku Leah Tutu v jejich domě v Kapském Městě. Sám princ Harry kromě toho v rámci cesty do dalších afrických zemí jako Malawi, Botswana nebo Angola. Pro malého Archieho je právě tohle první cesta do zámoří, kterou s oběma rodiči absolvoval.

Na oficiálním instagramovém účtu vévody a vévodkyně ze Sussexu se objevilo video, na kterém je krásně vidět, jak malý Archie roste jako z vody. Podle fanoušků je velmi podobný Harrymu, když byl ještě miminko. Archie Harrison Moutbatten-Windsor se narodil 6. května brzy ráno a jako první se tuto informaci dozvěděla královna Alžběta. Rodiče jsou na své soukromí opatrní, ale přesto se svými fanoušky rádi komunikují. Radostnou novinu o narození syna proto nejdříve zveřejnili na svém Instagramu a od té doby se jednou za čas fotkami malého Archieho na sociální síti pochlubí.

Právě odtud pochází i video, na kterém je vidět, jak do arcibiskupova sídla přichází Harry s Meghan, která nese malé princátko v náručí. Pak se všichni přivítají a arcibiskup si dává high five s malým Archiem. Mezitím hraje v pozadí skladba "Oh Happy Day". Všichni mají po celou dobu záběrů úsměv na tváři, který jim vykouzlil právě princ Archie. Oficiální cesta královského páru je ostatně po celou dobu doprovázena samými úsměvy, protože se ani Harry ani Meghan nevyhýbají kontaktu s lidmi přímo na ulici. Zdá se, že nejsou tak sešněrováni královským protokolem jako následník trůnu vévoda z Cambridge, princ William s manželkou.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy