Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Rozkošné snímky dcery Petra Nedvěda a Nicole: 10 fotek, které vám vykouzlí úsměv na tváři

Rozkošné snímky dcery Petra Nedvěda a Nicole: 10 fotek, které vám vykouzlí úsměv na tváři
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Hokejista Petr Nedvěd (48) se v posledních dnech na sociálních sítích chlubí hlavně fotkami své nedávno narozené dcerky Naomi. Není se čemu divit, holčička je naprosto k sežrání. Novopečená manželka Nicole (25), která si i po porodu udržuje naprosto skvostnou postavu, nezůstává pozadu.

Rodiče se často chlubí svými rozkošnými potomky a bývalý hokejista Petr Nedvěd není výjimkou. Na svůj Instagram sdílel svou dceru Naomi hned několikrát za sebou. Jednou leží samotná v peřinách, jindy hokejista vyfotil svou manželku Nicole Volfovou, dnes už Nedvědovou, jak dcerku drží v náruči, a na další fotce se ženy mohou pokochat nejen miminkem, ale také Nedvědem bez trička.

Ke snímkům hokejista sáhodlouhé popisky nepřidává. Stačí mu bohatě jen srdíčko nebo text "moje krásná princezna". A ani Nicole se na svém Instagramu příliš nerozepisuje. "Nejkrásnější úsměv," rozplývá se modelka u poslední fotky. I její sociální sítě jsou zaplaveny snímky rozkošné Naomi.

Svatba bez rodičů

Není to tak dlouho, co si Nicole a Petr řekli své 'ano'. Obřad, který proběhl před několika měsíci, udrželi v tajnosti i před rodiči, což není moc obvyklé. Modelka svatbu propálila ve chvíli, kdy si netrpělivě změnila jméno na Instagramu. Z Nicole Volfové byla najednou Nicole Nedvědová. V tu chvíli to lidem došlo a přišly desítky gratulací.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy