Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Rozkošné foto Jasminy Alagič: Takhle vypadala jako malá holčička

Jasmina Alagič byla rozkošné dítě.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 87 fotografií
Krásná moderátorka SuperStar 2018 Jasmina Alagič (28) patří kvůli románku s Rytmusem (41) k nejostřeji sledovaným ženám v Česku. Teď vyrukovala s fotkou z dětství, na které se cpe dortovým krémem z metličky. Tahle holka byla prostě rozkošná už jako maličká!

Jasmina Alagič je přesvědčená, že den dětí není jen pro opravdové děti, ale pro všechny, ve kterých kus dítěte zůstalo. Takže se dá čekat, že dneska dostane od Rytmuse dárek!

Moderátorka SuperStar 2018 se pochlubila fotkou z časů, když ještě byla maličká. Na roztomilém snímku olizuje metličku a vypadá moc spokojeně. „Přísahám, že bych si tu ruku klidně i vykloubila, abych mohla sníst všechno. To mi zůstalo dodnes,“ napsala Jasmina na Instagram.

„A nejen to, nevím, jak to máte vy, ale já v sobě pořád nosím kus, pořádný kusanec té malé Jasminy, takže přeju nám všem věčným dětem krásný Mezinárodní den dětí. Zkusme tak dětsky bezstarostně, čistě šťastně prožívat každý jeden den,“ dodala.

Fanoušci by rádi Jasminu viděli co nejdřív v roli maminky, takže je možné, že brzy bude ke dni dětí obdarovávat svého vlastního potomka.

Související články

Další články