Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Rozkošné fotky královských dítek: Charlotte jako malá rebelka a George bez zubů

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 32 fotografií
GALERIE
Kate Middleton (37) a princ William (37) se zúčastnili charitativního závodu v plachtění společně se svými rozvernými dětmi princeznou Charlotte (4) a princem Georgem (6). Královské děti na sebe okamžitě strhly veškerou pozornost a s nějakou etikou si rozhodně nelámaly hlavu. Jejich nejnovější fotky jsou zkrátka rozkošné.

Princ William a Kate Middleton se účastnili charitativního závodu v plachtění a samozřejmě je doprovázely i jejich děti. Princezna Charlotte a princ George (6) se sice závodu neúčastnili, ale po celou dobu poctivě fandili se svojí babičkou Carol Middleton.

Oba dva od posledních zveřejněných fotek o něco zase povyrostli a začíná to vypadat, že princezna Charlotte bude pěkná divoška. Na první pohled vypadala Charlotte v modrých šatičkách jako rozkošná princezna, ale jakmile na přítomné fotografy začala vyplazovat jazyk, bylo jasné, že nějaké etika ji vůbec nezajímá.

Šestiletý princ George zase veřejnosti ukázal, že mu začínají postupně vypadávat mléčné zoubky. Z celé akce vzniklo hned několik rozkošných a naprosto spontánních fotek, které dokazují, že královská rodina si umí společně užít jakoukoliv událost.

Související články

Další články